-

MININGWORLD UKRAINE 2021

Місце і час:
Событие уже прошло
Опис:

Виставка MiningWorld Ukraine — єдина в Україні міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувної галузі.

м. Запоріжжя, ВЦ «Козак Палац», вул. Перемоги, 70Б

Caterpillar, Hitachi, Komatsu, Liebherr, БЕЛАЗ, Doosan, JCB, Scania, Iveco, Sandvic, METCO, Deutz — ці бренди відомі навіть далеким від добувної промисловості Української. Техніка і технології цих індустріальних гігантів, а також ще 100 виробників з Німеччини, Чехії, Швеції, Італії, Великобританії, Китаю, Польщі, Угорщини, Білорусі і, звісно, України, вперше будуть продемонстровані фахівцям ключових видобувних підприємств Запоріжжя та інших індустріальних регіонів.

Проведення MiningWorld Ukraine'2021 цього року в Запоріжжі не випадково: навколо трикутника, який утворять Запоріжжя, Дніпро і Кривий Ріг, що знаходяться найбільші промислові агломерації України — Кривбас і Донбас. Придніпровський економічний район є центром гірничодобувної, металургійної, енергетичної та машинобудівної промисловості, а також районом присутності індустріальних гігантів.

На виставці будуть представлені: кар'єрна спецтехніки та обладнання; гірниче машинобудування; бурова, прохідницька, дробильно-сортувальна техніка, інструмент; технології пошуку, розвідки, видобутку корисних копалин; машини і обладнання для переміщення і транспортування сировини; електрообладнання; запчастини, ГТВ, масла; системи автоматизації процесів; безпека та екологія гірничих робіт, а також об'єкти для дорожнього і промислового будівництва.

Великий внесок у обізнаність технічних фахівців робить ділова програма: конференції, тематичні засідання фахівців, круглі столи, присвячені актуальним питанням важкої промисловості.

Захід проходить за підтримки Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Державної служби геології та надр України, Запорізької торгово-промислової палати та профільних асоціацій
Організатором події є виставкова компанія України — ДП «Прем'єр Експо» (ITE Group PLC).

Сайт:
http://www.miningworld.com.ua/ru-RU
Відеоролик:
Хто піде:
186
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.