Taller Rosenfeld

Рейтинг
0.0
Интерьер
0.0
Сервис
0.0
Цены
0.0
Taller Rosenfeld

Зроблені на замовлення меблі не тільки прикрасять ваш будинок, додасть йому індивідуальність і стиль, але і дозволить збільшити корисну площу приміщення.

Кухні, шафи-купе та гардеробні, передпокої, стінки і кутові шафи, комп'ютерні столи, меблі для дитячих кімнат і будь-яка корпусні меблі.

Ремонт і реставрація корпусних мебелів.Виготовлення оригінальних меблів для кафе - один з лідируючих напрямків нашого підприємства.

Незвичайні прилавки, цікаві барні стійки, декоративні панелі, затишні столики і стільці допоможуть обставити Ваше кафе зі смаком.

Використовуємо широкий асортимент матеріалів та їх комбінацій: натуральне дерево (ясен, дуб, сосна), шпон, мдф, ламінований ДСП, скло, фанера, оббивні і інші сертифіковані матеріали в Україні.

Ми врахуємо кожне Ваше побажання і втілимо в дереві будь-яку Вашу забаганку. Ми здійснюємо продаж меблів для кафе виключно власного виробництва, а це означає, що ми можемо пропонувати клієнтам найпривабливіші ціни на якісні меблі для кафе.

Консультації по тел.: + 380995155770, +380502021127

Адреси та контакти

-
16:34
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.