ТОВ УДЕН - УКРАЇНА

Рейтинг
0.0
Интерьер
0.0
Сервис
0.0
Цены
0.0
ТОВ УДЕН - УКРАЇНА

Виробник керамічних теплових панелей UDEN-S

УДЕН-УКРАЇНА – національний завод-виробник електричних енергозберігаючих обігрівачів, що знаходиться в серці України – місті Кропивницькому. Ось уже 14 років під власним брендом UDEN-S ми даруємо тепло і красу сотням тисяч наших клієнтів по всій Україні та за кордоном.

Секрет високої популярності – сучасна якісна продукція: надійна, економічна в роботі, зручна в керуванні, екологічна та неймовірно стильна. В ефективності опалення UDEN-S вже давно переконалися власники приватних, комерційних та державних об’єктів, у тому числі з особливими вимогами – дитячі садки, школи, лікарні, музеї тощо.

Наші клієнти заощаджують на обігріві до 60%! 

Системи інфрачервоного опалення UDEN-S: однакові за видатками, але в 1,5 рази дешевше в установці, ніж газові котли, в 1,5 рази економічніше конвекторів, електрокотлів та калориферів і мінімум в 3 рази економічніше центрального опалення. 

Мають приємну вартість, навіть на обігрівачі преміум-класу. Дуже добре справляються з основним і додатковим обігрівом різних приміщень - від квартир, будинків та офісів до великих торгових центрів і бюджетних установ. Складаються виключно з природних матеріалів, не виділяють шкідливих речовин і абсолютно безпечні для вас і ваших дітей.

Мають відмінну гарантію - 5 років, тому що ми впевнені в своїй продукції. Дозволяють підібрати обігрівачі для будь-якого інтер'єру, навіть з самим немислимим дизайном.

Адреси та контакти

-
14:53
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.