"ЮГОС" Меблева компанія

Рейтинг
0.0
Интерьер
0.0
Сервис
0.0
Цены
0.0
"ЮГОС" Меблева компанія

Меблева компанія "Югос" у Кропивницькому успішно працює в цій галузі з 1997 року і на сьогодні впевнено займає лідируючу позицію серед меблевих компаній у Кропивницькому!

Наша спеціалізація - це виробництво меблів та елементів інтер'єру з особистим вимогам клієнтів. Наші знання і досвід дозволять з легкістю підлаштуватися під Ваші бажання і виготовити меблі під замовлення будь-якої складності, з вподобаних Вам матеріалів. Команда наших досвідчених фахівців уважно вивчить Ваші потреби, зробить виміри, підготує кілька варіантів дизайну меблів, виготовлять меблі і проведуть монтаж у Вас вдома.

Звернувшись до нас Ви можете купити чи замовити у Кропивницькому: дитячі меблі в будь-якій кольоровій гамі, меблі для кухні, якісні і міцні офісні меблі, шафи купе на базі розсувних систем Komandor.

Основні напрямки діяльності компанії - продаж меблевої фурнітури і виробництво меблів під замовлення. Кваліфіковані дизайнери-конструктори допоможуть спроєктувати корпусні меблі на будь-який смак, підібрати матеріали і фурнітуру. Досвідчені продавці-консультанти вміло проведуть Вас по захоплюючому шляху - від пошуку до прийняття оптимального для Вас рішення, економлячи Ваш час і гроші.

- Ми завжди намагаємося донести інформацію професійно і доступно для відвідувачів нашого магазину. Не залежно від того, буде він купувати у нас, або в іншому місці.

- Завдяки досвіду роботи допоможемо, Вам, в прийнятті правильного рішення, при виборі меблевої фурнітури.

- Індивідуально підходимо до кожного, враховуючи всі його побажання.

- Допомагаємо підбирати аксесуари, враховуючи стиль корпусних меблів.

- Для оптимального рішення при виборі меблевих комплектуючих, завжди показуємо кілька варіантів, різних за ціною і функціональностю.

- Проводимо порівняльні характеристики. Заощаджуємо гроші наших клієнтів.

- Працюємо з каталогами та прайс-листами різної фурнітури.

Адреси та контакти

-
14:51
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.