ТОВ Завод Покрівельних Матеріалів

Рейтинг
0.0
Интерьер
0.0
Сервис
0.0
Цены
0.0
ТОВ Завод Покрівельних Матеріалів

ТОВ «Завод покрівельних матеріалів» - один з лідерів на українському ринку по виробництву профнастилу, металочерепиці, різних огорож.

Профнастил являє собою трапецієвидні листи з оцинкованої сталі, на які також може наноситися полімерне покриття, що збільшує довговічність і підвищує естетичні якості матеріалу і виробів з нього. Профлист прокочується в розмір, довжиною від 0,5 до 12 м з товщини листа 0,4-1,0 мм. В нашому асортименті С-8, С-10, ПС-20, ПК-20, Н-44, Н-60, Н-75 та ін хвилі

Металочерепиця – універсальний покрівельний матеріал з оцинкованої сталі з захисно-декоративним полімерним покриттям, встиг завоювати лідируючі позиції на ринку покрівельних матеріалів, завдяки поєднанню високої якості, надійності та доступної ціни.

Паркан з профнастилу – максимально приховає територію, яка потребує паркані, дозволить зменшити шум з вулиці, який створюють автомобілі і сусіди. Цей тип забору популярний і давно полюбився споживачем, стримано, обережно, сучасно і, що саме головне – надійно.

Штакетний металевий паркан – альтернатива паркану з профнастилу - стане відмінним захистом від сторонніх поглядів, але в цей же час паркан буде не глухим, провітрюваним. Основою для даного типу забору є оцинкований металевий профіль, який покритий полімерною порошковою фарбою. Тип покриття ідеально підходить для парканів, так як стійкий до атмосферних впливів. При складанні забору використовують горизонтальні лаги з профільної труби.

Огорожа зі зварної сітки – цей тип забору дозволить продемонструвати Ваш доглянутий ділянку і в цей же час, стане надійним захистом від недоброзичливців і непроханих гостей. Секційний паркан також широко застосовується для огородження територій промислового призначення, транспортних шляхів.

Також ТОВ «Завод покрівельних матеріалів» пропонує комплекс матеріалів з безпеки покрівлі,таких як огородження покрівлі, снігозатримувачі, перехідні містки. Такі покрівельні комплектуючі дають можливість безпечно переміщатися по даху вчасно її обслуговування, а крім того,забезпечують безпеку оточуючих.

Звернувшись до нас, Ви завжди зможете знайти потрібний Вам матеріал. Продукція нашої компанії надійно прослужить Вам довгі роки.

Адреси та контакти

-
14:48
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.