ФОП Давиденко Віталій Борисович

Рейтинг
0.0
Интерьер
0.0
Сервис
0.0
Цены
0.0
ФОП  Давиденко Віталій Борисович

Щоб було у хаті тепло і затишно необхідно встановлювати якісну опалювальну техніку від перевірених часом виробників. Наші фахівці проводять сервіс і монтаж систем опалення будь-якої складності і забезпечують запчастинами до деяких одиниць продукції.

Завдяки роботі з Укрсиббанком за програмою "IQ Energy" можна оплатити покупку частинами що дає можливість придбання обігрівальної та водонагрівальної техніки з будь-яким бюджетом.

У нас в асортименті : котли опалювальні,газові колонки,котли,твердопаливні котли,сонячні колектори, геліосистеми, радіатори Mirado (Мірадо), поліпропіленовий водопровід ASG-PLAST,FD-PLAST(Польща), поліетиленові водопровідні труби для зовнішніх трубопроводів, стабілізатори для насосів, теплові насоси і всі необхідні комплектуючі для встановлення та обслуговування даного обладнання.

Співпраця з такими великими організаціями як ТД Фаворит, ТОВ Интерресурс, Престижбуд, ТОВ Укрбудальянс, ВАТ Гідросила доводить що ми працюємо максимально швидко та якісно та виправдаємо Вашу довіру.

Адреси та контакти

-
11:24
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.