ТОВ "ПАУК"

Рейтинг
0.0
Интерьер
0.0
Сервис
0.0
Цены
0.0
ТОВ "ПАУК"

Компанія "Паук" пропонує повний комплекс послуг по оснащенню, проєктуванню і постачанню складського і торгового устаткування, торгових стелажів, металевих меблів, складського внутрішнього транспорту, вантажної і підйомної техніки, пластикової тари.

"ПАУК" - це широкий спектр високотехнологічних рішень для сучасного підприємства: мезонінні конструкції; стаціонарні і мобільні стелажі; стелажі для магазинів; екзспозитори; закупівельні кошики; підставки під пакети; холодильні шафи; складські драбини; гідравлічні візки; каркас для паркану; торгові стелажі; стелажі для складу;  архівні, поличні, торговельні системи зберігання; опалювальні котли для різних видів палива.

Зверніть увагу на торговельні стелажі — це цілі системні ряди металевих стелажів універсального застосування для комплектації торгових територій різноманітними категоріями товарів: харчові продукти, канцтовари, хімія побутового вжитку, інструменти чи техніка тощо.

Великий вибір видів та палітри кольорів з наявністю індивідуального замовлення дають можливість використовувати нашу продукцію в приміщеннях з будь-якими розмірами, формами та оформленням.

Наші фахівці ефективно вирішують будь-які завдання: від поставки простого обладнання і техніки на невеликий склад-магазин до розробки і проєктування найскладнішого стелажного обладнання для великих розподільних центрів.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

 • ВИСОКА ЯКІСТЬ ВИРОБІВ

Ми пропонуємо нашим клієнтам продукти найвищої якості, виготовлені відповідно до чинних норм і правил.

 • ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ І ЕРГОНОМІЧНІСТЬ

Продукти, які постачаються нами, відрізняються великою функціональністю і ергономічністю рішень.

 • ЄВРОПЕЙСЬКИЙ КЛАС

Наше обладнання успішно працює в багатьох галузях бізнесу, наприклад: у виробничих цехах, на складах, в магазинах і торгових мережах, в майстернях і т.п.

 • КОМПЛЕКСНА РЕАЛІЗАЦІЯ

Наші клієнти, завдяки комплексному обслуговуванню в області обладнання складів, торгових залів, майстерень і процесів внутрішнього транспорту, економлять час і гроші.

 • ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ

Ми поставляємо запчастини для всіх продаваних нами продуктів.

Все торговельне обладнання виготовляється із залученням сучасного високотехнологічного устаткування:

 • штампувальні лінії японської фірми Amada надають високотехнологічне листове штампування з мінімальними затратами на експлуатацію, що забезпечує високу точність штампування з відповідністю до конструкторських креслень, стійку якість деталей та зводять до мінімуму виробничий брак.
 • листозгинальні електромеханічні преси з Фінляндії Finn-Power і Amada з Японії забезпечують надточний згин і збереження рівних пропорцій усіх деталей стелажів.
 • відома автоматизована лінія з порошкового фарбування Ideal-Line (Данія) виконує знежирення та антикорозійну обробку конструкцій, високоякісне порошкове фарбування, що збільшує терміни використання та гарантує гарний зовнішній вигляд моделям. Усі елементи стелажів фарбуються в білий глянцевий колір, та за бажанням можна пофарбувати стелажі або їх окремі елементи в інший колір з каталогу фарби RAL.

Всю роботу ми виконуємо з вибором оптимальної системи зберігання та логістики, яка буде ідеально підходити до Ваших потреб.

Компанія «ПАУК» забезпечить Вам обслуговування в сферах:

 • постачання і монтажу
 • продажу та сервісу
 • консалтингу
 • проєктування

Ми пропонуємо продукцію українського виробництва. Наші спеціалісти займаються розробкою і проєктуванням стелажних систем для складу, а також, за бажанням замовника, ми забезпечуємо доставку та подальший монтаж складського й торгівельного обладнання.  

Адреси та контакти

-
14:47
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.