«ОВК-Енерджі», ТОВ

Рейтинг
0.0
Интерьер
0.0
Сервис
0.0
Цены
0.0
«ОВК-Енерджі», ТОВ

Співробітники ТОВ «ОВК-Енерджі» мають багаторічний практичний досвід, отриманий як в Україні, так і за кордоном, щорічно проходять практику та навчання у кращих виробників спеціалізованого обладнання.

Ми гарантуємо нашим клієнтам підтримку на всіх етапах реалізації проекту, включаючи одержання вихідних даних для проектування, розробку проектно-кошторисної документації, отримання дозвільних документів для будівництва, а також сервісним, гарантійним і післягарантійним обслуговуванням.

Конкурентоспроможна ціна і гнучка система знижок задовольнить будь-якого замовника.

Компанія має ліцензії на всі основні види робіт, у тому числі на будівництво об'єктів з класом наслідків (відповідальності) інженерних мереж, систем, споруд: клас СС3 і дозвіл на роботи підвищеної небезпеки.

В результаті, Ви отримуєте кінцевий результат високої якості та в обумовлені строки. Попрацювавши з нами один раз, Ви назавжди зрозумієте, що таке якість і професіоналізм.

Адреси та контакти

-
14:40
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.