ТОВ «Моноліт - РРА», компанія

Рейтинг
0.0
Интерьер
0.0
Сервис
0.0
Цены
0.0
ТОВ «Моноліт - РРА», компанія

Компанія ТОВ «Моноліт - РРА» на сьогоднішній день є провідною фірмою на ринку у сфері виробництва і реалізації бетону. Наші основні завдання — продаж, доставка замовленого товару (БЕТОНУ і РОЗЧИНУ) за оптимальною ціною.

Вартість на бетон у розрахунку за куб, сьогодні варіюється в залежності від марки і ми приділяємо чимало уваги визначенню найбільш відповідних розцінок. Великий досвід роботи в цій області (з 1996 року), сучасний комп'ютеризований завод, наявність власної технічної бази, сформований штат фахівців. Для виготовлення бетонної суміші наше виробництво використовує тільки якісні складові.

Попередньо цемент перевіряють на відповідність основним стандартам якості, а також на відповідність заявленої марці. Всі матеріали сертифіковані. При необхідності використовуються хімічні добавки, які істотно покращують характеристики одержуваного продукту − все це стає запорукою відмінної якості готової продукції.

Купити бетон в Кропивницькому та області саме у нас воліють і великі будівельні компанії, і маленькі, і тільки починають діяльність організації. Ви теж можете оцінити всі переваги співпраці, звернувшись до нас. Ми стежимо за якістю, працюємо тільки на перевіреному обладнанні і з перевіреними постачальниками. Виробництво бетону наш основний профіль.

Адреси та контакти

-
14:40
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.