Хімрезерв, ТОВ

Рейтинг
0.0
Интерьер
0.0
Сервис
0.0
Цены
0.0
Хімрезерв, ТОВ

Наша компанія виробляє і реалізує розчинники ТМ Хімрезерв, Маляр, WIN, Solvi, Protex: 646, 647, 650, розчинник для акрилових продуктів, етилацетат, гас, розчинник «калоша», сольвент, уайт-спірит, оліфа, розчинник для флексокрасок, розчинник «скипидар». 

Також ми реалізуємо емалі ПФ-115, ПФ-266, нітроемалі, грунтовки ГФ-021, нітро лаки, нітро блакиті, захисні просочення для дерева на лакової основі, алкідні лаки, емалі і грунтовки на основі акрилових смол Pliolite орган, а також фарби та грунтовки на водно-дисперсійної основі, фарби акрилові для розмітки доріг «Шосе», фарби для бетонних підлог.

ГО «Хімрезерв-Кіровоград» реалізує автохімію і автокосметику з наступним асортиментом: тосол, антифриз-40, антифриз-30, антифриз-24, омивачі зимові для автомобільного скла, вода дистильована, гальмівні рідини, шампунь з воском, рідкий ключ, очищувач бітумних плям , активна піна для безконтактної мийки автомобілів, очищувач двигуна, поліроль для кузова, засіб для розморожування скла і замків, засіб для видалення комах, хімчистка салону.

Виробництво лакофарбової компанії оснащено сучасною акредитованою випробувальною лабораторією, висококваліфікованими фахівцями, контролем сировинних продуктів, наявністю системи якості ISO 9009, що гарантує високу якість продукції, що випускається лакофарбової продукції, групи розчинників і автохімії.

Вся продукція підтверджується сертифікатом якості і має висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України про відповідність вимогам санітарного законодавства України.

Адреси та контакти

-
13:02
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.