Ельбрук

Рейтинг
0.0
Интерьер
0.0
Сервис
0.0
Цены
0.0
Ельбрук

Технологія виробництва вібропресованої тротуарної плитки з кожним роком набирає більшої популярності. Саме цю методику вибирають виробники по всьому світу все частіше. Завдяки такому способу виготовлення, плитка стає максимально міцною, підвищується її зносостійкість і стійкість до негативних факторів навколишнього середовища: дощу, вітру, сонця, морозам, спеці, а також великих навантажень.

Вібропресування технологія має й інші плюси. Автоматизація виробництва, можливість випускати плитку різного кольору, насиченість тону зберігається до 25 років, продукція може бути одно- і двошаровий, низька стирання і поглинання вологи.

Для виробництва заготовлюється необхідна суміш з бетону з невеликим додаванням води і під тиском преса виходять плитки.

Така поверхня найчастіше використовується для вулиць: дитячі та міські майданчики, доріжки, тротуари, парковки біля магазинів, зупинок, великих промислових майданчиків. Вона легко укладається і не вимагає збірки завдяки прямим паралельних лініях. Також її легко ремонтувати. Технологія виготовлення тротуарної плитки методом вібропресування робить її шорсткою і не зовсім придатною для використання всередині будинку.

Для виготовлення покриття у великих обсягах, використовується автоматизоване обладнання. Але якщо вам потрібна невелика партія для особистих потреб, ми компанія "Ельбрук" завжди  допоможемо Вам придбати  у нас не велику партію товару.

Наш основний товар 


Адреси та контакти

-
18:40
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.