Єврокомплекс

Рейтинг
0.0
Интерьер
0.0
Сервис
0.0
Цены
0.0
Єврокомплекс

ЄВРОКОМПЛЕКС-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ

Виробництво металоконструкцій, воріт будь-яких типів, навісів , решіток, огорож , металевих дверей, будівництво ангарів. Робимо монтаж металопластикових та алюмінієвих конструкцій, фасадних систем, сонцезахисних систем, так само автоматизуємо ворота будь-яких типів

Ворота

 • Секційні (Секційні ворота одні з найпопулярніших варіантів оснащення для гаража приватного будинку. Схема їх була розроблена 40 років тому в Німеччині і якщо раніше вони були предметом розкоші, то сьогодні цей варіант вибирає все більше жителів приватних будинків).
 • Відкатні (Відкатні ворота це оптимальний варіант для дачі, котеджу, прибудинкової території, будь-яких промислових об'єктів. Вже минули ті часи, коли подібні конструкції коштував дуже дорого, тепер їх покупка і установка більш доступна за ціною. Основна їх особливість - вони не розчиняються, а їдуть в сторону).
 • Розпашні (Розпашні ворота традиційне рішення для гаража і для організації проїзду на огороджену територію. Вони суттєво відрізняються від розсувних або секційних моделей, хоча матеріали, використовувані для них такі ж). 
 • Ролетні (Ролетні ворота - простий механізм, який являє собою потужну роллету або котушку і згортається металевий профіль воріт. Конструкції віддають перевагу при необхідності економити внутрішню площу гаража (складу) або при нестачі достатньої кількості місця для орних стулок з боку вулиці). 
 • Автоматичні (Автоматика для воріт це сучасне рішення для створення повного комфорту використання будь-яких типів воріт. Технології не стоять на місці і сьогодні можна відкривати і закривати, не виходячи з машини не тільки секційні або відкатні, але і розсувні ворота). 

Металоконструкції

 • Навіси (Металеві навіси представляють собою металоконструкції, які служать для захисту транспорту, будматеріалів або іншого господарського інвентаря від різних опадів і негативного впливу сонячних променів).
 • Металеві грати (рішітки) ( Металеві грати на вікна вважаються найнадійнішим захистом від проникнення зловмисників. А ковані вироби мають дуже презентабельний вигляд і можуть доповнити зовнішній вигляд фасаду. Різна стилістика і розміри, кількість декоративних елементів - все це доступно для замовлення в Кропивницькому за доступною ціною).
 • Огорожі (Ковані огорожі найчастіше використовуються для сходових прольотів в приватних будинках, готелях, ресторанах. У цьому випадку також важлива функціональність - вони захищають йде від падіння. Такий елемент відмінно виглядає практично в кожному інтер'єрі).
 • Перила (Конструкції, які захищають сходові прольоти повинні забезпечити безпечне переміщення по сходах. Сходові огородження з алюмінію одне з найдоступніших і зручних рішень, як для приватного будинку, так і для комерційних об'єктів).

Двері

 1. Металеві (Орні ворота традиційне рішення для гаража і для організації проїзду на огороджену територію. Вони суттєво відрізняються від розсувних або секційних моделей, хоча матеріали, використовувані для них такі ж.)
 2. Металопластикові  (Металопластикові двері вже давно зайняли свої міцні позиції на ринку, і утримують їх до цього дня. Існує стереотип, що їх встановлюють тільки на балконах, але це далеко не так - такі двері часто застосовуються у вигляді вхідних або міжкімнатних конструкцій).
 3. Алюмінієві (Для багатьох людей при виборі дверей як і раніше одним з визначальних чинників залишається міцність матеріалу, з якого вони зроблені. У наших краях завжди було особливе ставлення до дерева, але оскільки технології не стоять на місці, своє місце під сонцем стали завойовувати інші матеріали для виробництва міцних і зовні красивих дверей).
 4. Автоматичні (Автоматичні двері прийнято розділяти на кілька категорій за принципом відкривання. Найчастіше зустрічаються розсувні автоматичні двері. Як правило, профілем для таких дверей виступає алюміній, а скло в них безосколкове).

Скління

Фасадне скління (Будівництво будь-якого адміністративного, житлового, торгово-розважального будівлі передбачає установку світлопрозорих конструкцій .. Особливий інтерес представляє собою саме фасадне скління, оскільки вікна та двері можна віднести до стандартних рішень, а світлопрозорі конструкції покрівлі не завжди застосовні.).

Металопластик балкон (Якщо ви вирішили склити свій балкон, то найбільш вигідним і підходящим варіантом є металопластикові каркаси. Якщо розглянути всі профілі, то, безсумнівно, виграють металопластикові)

МПК вікна (Сучасні господарі прагнуть зробити свій будинок максимально енергоефективним. Не в останню чергу через постійно зростаючих цін. Саме тому ми пропонуємо найтепліші і комфортні металопластикові конструкції).

Зимовий сад (Протягом багатьох століть зимові сади по праву вважаються ідеальною прикрасою житла. Його можна назвати місцем виконання мрії, адже кожен житель північного регіону нудьгує за літом, хоче в будь-який час року насолоджуватися теплом, зеленню, цвітінням).

Суцільноскляні перегородки (Суцільноскляні перегородки - сучасні, практичні та естетичні конструкції для зонування простору. Їх можна встановлювати як в офісних і адміністративних приміщеннях, так і в квартирах і приватних будинках. Використання таких фальш-стін надає інтер'єру легкість і зберігає природне освітлення).

Сонячний захист

Тканинні ролети - це сучасний, зручний і дуже практичний елемент оформлення вікна, неповторна родзинка дизайну Вашого інтер'єру. Ми пропонуємо на Ваш вибір широку колірну гамму і велику різноманітність малюнків рулонних штор, що дозволяє легко застосовувати їх для оформлення приміщень самого різного призначення.

Вертикальні жалюзі - актуальний матеріал для декорування вікон. І нехай консерватори залишать при собі судження про те, що жалюзі - атрибут виключно офісного стилю. Сучасні жалюзі прекрасно замінюють звичні всім штори та гардини у вітальні або дитячої, маючи масу переваг перед традиційними завісами.

Горизонтальні жалюзі ( Жалюзі, при всій їх уявній простоті, при правильному підборі колірної гами можуть надати житлу неповторний вишукування і затишок. Їх можна поєднувати з будь-якими шторами або тюлевими фіранками).

Маркізи (Сучасні навіси, використовувані для захисту від опадів і попадання прямого сонячного світла, називаються маркізами. Як правило, це легкі складні конструкції. Сьогодні асортимент будь-якого спеціалізованого магазину рясніє величезною кількістю навісів самих різних видів).

Автоматизація

Ворота .Автоматика для воріт це сучасне рішення для створення повного комфорту використання будь-яких типів воріт. Технології не стоять на місці і сьогодні можна відкривати і закривати, не виходячи з машини не тільки секційні або відкатні, але і розсувні ворота.

Двері. Автоматичні двері прийнято розділяти на кілька категорій за принципом відкривання. Найчастіше зустрічаються розсувні автоматичні двері. Як правило, профілем для таких дверей виступає алюміній, а скло в них безосколкове.

Вікна. Рішення купити автоматичні вікна дуже швидко приймають ті, хто звик до комфорту і цінує свій час. Але, якщо детально розібратися в перевагах даної технології, то вона стає не розкішшю, а простий необхідністю.

Чому саме ми?

 • Наявність власних потужностей в Кропивницькому, а значить більш доступні ціни. 
 • Великий каталог готових пропозицій за всіма товарними позиціями.
 • Швидкість і якість виконання індивідуального замовлення.
 • Досвідчені фахівці. 
 • Сучасне обладнання.
 • Післяпродажне обслуговування.                

Наше бажання - дотримуватися кращих традицій в будівництві. Причому ми готові шукати точки дотику з кожним клієнтом і пропонувати саме те що ви шукаєте. Звертайтеся і переконайтеся в цьому.

Адреси та контакти

-
18:26
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.