ВСК - вікна, стелі, кондиціонери

Рейтинг
0.0
Интерьер
0.0
Сервис
0.0
Цены
0.0
ВСК - вікна, стелі, кондиціонери

Виробництво пластикових вікон і скління балконів - основний напрямок діяльності компанії "ВСК ГРУП". Ми вибираємо кращих постачальників комплектуючих і ретельно контролюємо кожен етап процесу виготовлення вікна на основі триступеневої системи менеджменту якості. Наші фахівці допоможуть зробити оптимальний вибір віконного профілю, розроблять проект віконної системи спеціально для вашого будинку.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

  • Ціни від виробника
  • Безкоштовні заміри
  • Безкоштовна доставка замовлення
  • Безкоштовна технічна підтримка

ВІКНА

Завдяки високій точності на кожному етапі роботи і майстерності своїх фахівців компанія «ВСК» пропонує не просто вікна, а комплекс технічних і дизайнерських рішень. Якісні комплектуючі від відомих світових виробників і професійний підхід до справи формують унікальну пропозицію для найвимогливіших клієнтів.

НАТЯЖНІ СТЕЛІ

Більше 15 років ми продаємо натяжні стелі в Кропивницькому з установкою і за цей час стали справжніми професіоналами своєї справи. Ми виконаємо монтаж будь-якої складності - одно- і дворівневі конструкції із застосуванням безшовного полотна. Наші майстри знають тонкощі установки будь-якого типу натяжної стелі. Всі роботи виконуються в мінімально короткі терміни із застосуванням газової теплової гармати.

КОНДИЦІОНЕРИ

Якщо ви хочете купити кондиціонер з установкою в Кропивницькому компанія "ВСК" до Ваших послуг. Ми продаємо, встановлюємо і обслуговуємо кліматичну техніку в Кропивницькому і області. У нашому каталозі великий асортимент інверторних кондиціонерів за доступною ціною. Ми постійно вдосконалюємось і пропонуємо своїм клієнтам кращу якість послуг за розумні гроші. 

Адреси та контакти

-
13:38
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.