Кондиціонери

Рейтинг
0.0
Интерьер
0.0
Сервис
0.0
Цены
0.0
Кондиціонери

Наші фахівці швидко і професійно (буквально протягом 2-х годин) встановлять кондиціонер будь-якої марки і модифікації на будь-якій висоті, прибравши за собою сміття.

У нас ви можете придбати кондиціонер будь-якої марки і модифікації, популярні і трендові кліматичні системи з гарантією близько 2-х років і сервісом протягом всієї експлуатації.

Кондиціонери таких лідерів ринку кліматичних систем як : Samsung, LG, Cooper & Hunter, Mitsubishi, Toshiba,Daikin, Sanyo і багато інших. За типами : промислові та напівпромислові.

Зараз кондиціонери служать не тільки для охолодження приміщення і для того, щоб очистити повітря від пилу і шкідливих домішок, неприємних запахів від тютюнового до запаху від домашніх тварин.Сучасні кондиціонери світових виробників забезпечать комфорт і прохолоду і при цьому ідеально впишуться в будь-який інтер'єр і безшумно будуть поліпшувати самопочуття, забезпечувати прохолоду у Вашому будинку і не тільки....

Адреси та контакти

-
11:58
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.