ТОВ Елисаветградэлектромонтаж

Рейтинг
0.0
Интерьер
0.0
Сервис
0.0
Цены
0.0
ТОВ Елисаветградэлектромонтаж

ТОВ Елисаветградэлектромонтаж має давню історію і багаторічний досвід роботи у сфері електротехнічних послуг міста Кропивницького (Кіровограда). 

Поступово розширюючи свій вплив на ринку електромонтажних робіт, фірма давно зарекомендувала себе як надійний і професійний партнер, здобуваючи повагу і довіру клієнтів.

Діяльність фірми ліцензовано відповідно до вимог законодавства (дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки, будівельна ліцензія). Працівники підприємства проходять періодичний контроль знань і відповідну атестацію.

Фірма «Елисаветградэлектромонтаж» надає своїм замовникам широкий спектр послуг: електропостачання об'єктів промисловості та житла;монтаж обладнання електромереж 0,4 – 10 кВ; електроопалення житлових та промислових приміщень; експлуатація та обслуговування електромереж 0,4 – 10 кВ;проектування електричних мереж; сантехнічні роботи: водопровід, каналізація, опалення, вентиляція;електротехнічна лабораторія: високовольтні випробування.

Якість виконаних робіт і ціни на наші послуги підійдуть для будь-якого бюджету.

Адреси та контакти

-
11:27
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.