Про проект

Перший Будівельний портал Кіровоградщини "BUD-INFORM.kr.ua" - це абсолютно новий, ексклюзивний проект.

Портал розроблено з метою мінімізації часових витрат компаній і приватних осіб, що пропонують будівельно-архітектурні послуги, при вирішенні завдання презентації своєї торгової марки, продукції та послуг. Іншими словами – ми надаємо відкритий і сучасний інтернет ресурс і цільову споживчу аудиторію, яку цікавлять послуги сфери будівництва.

Наш портал - це майданчик, що дає змогу вести конструктивний діалог між учасниками будівельної галузі, забудовниками та їх потенційними клієнтами.

BUD-INFORM.kr.ua допоможе не тільки знайти потрібних майстрів, але і задати питання, залишити коментарі, оцінити їхню роботу. У свою чергу компанії і майстри, які не бояться розміщувати інформацію про себе у відкритому доступі, гідні поваги, так як це є певним гарантом порядності та їх професіоналізму, що дуже важливим на сьогоднішній день.

На порталі можна знайти:

  • потрібний товар/ послугу або дати оголошення;
  • відповідну компанію, бригаду, майстрів, магазин та ін;
  • найактуальніші новини будівельної сфери та ЖКГ;
  • статті про нові будівельні матеріали і технології,
  • події державного та регіонального характеру, що відносяться до будівництва.

Можливості ресурсудозволяють всім підприємствам і окремо працюючим бригадам створювати свої сторінки, на яких можна ознайомитися не тільки з контактною інформацією та спектром надаваних послуг, але і публікувати новини, вести свій особистий блог, подавати оголошення, створити фотогалерею, інформувати споживачів про акції і багато іншого.

Заходьте на портал, знайомтеся з його контентом, залишайте коментарі, долучайтесь до спільноти активних громадян – будьте причетні до будівництва нової історії міста і області.

Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.