Новини Кіровоградщини

Новини Кіровоградщини. Свіжі, актуальні новини з будівельної галузі Кропивницького (Кіровограда) та області. Події. Інтерв’ю. Репортажі. Фото. Новини Кіровоградщини про будівництво. Новини Будінформ. Новини Будінформ Кропивницький. Свіжі новини Кропивницького. Свіжі новини Кіровоградщини.
​У Кіровоградській облдержадміністрації в рамках брифінгу за участю заступника голови ОДА Сергія Поліщука та представників Служби автомобільних доріг в області обговорили хід ремонтних робіт на шляхопроводах та мостах на території області в рамках програми Президента України "Велике будівництво".
23:24
0
Заступник Кропивницького міського голови спростував чутки про те, що реконструкція Центрального скверу передбачає спилювання усіх дерев цієї зеленої зони.
12:52
0
​У зв’язку з проведенням ремонтно-профілактичних робіт системи водопостачання населених пунктів та робіт, пов’язаних із реконструкцією головної каналізаційної насосної станції (ГКНС) буде припинено водопостачання.
13:23
0
Проєкт, ініційований Президентом України, який передбачає облаштування парків та скверів в кожній, без виключення об’єднаній територіальній громаді області.
16:41
0
А біля вашого будинку є пандус? Коли в місті будуть регулювати будівництво пандусів?
11:08
0
Зараз дорожники відновлюють шляхопровід на дорозі, що єднає найвіддаленіші точки країни – М-30 Стрий - Ізварине.
13:29
0
Команда та потужна техніка ТОВ "ДС ПРОМ ГРУП" почала вкладати на вулиці Вокзальній вирівнюючий шар асфальтобетону.
14:28
0
Нагородження до дня будівельника. "Комфорт і затишок нашого міста – це і нелегка, щоденна праця будівельників"
16:41
0
У зв'язку з проведенням підготовчих робіт по заміні аварійної ділянки водопроводу діаметром 300 мм буде відключено воду по ряду адрес.
13:04
0
Якщо ви самовільно замінили газове обладнання (плиту, колонку, котел-колонку, котел, конвектор) без звернення до ВАТ"Кіровоградгаз", у вас є можливість оформити документально підключення належним чином за спрощеною процедурою .
09:57
0
В Переліку зазначені роботи, на які не потрібна дозвільна документація
16:09
0
Першочергово візьмуться за ті ділянки, де курсує громадський транспорт і пролягають маршрути до навчальних закладів, дитячих садочків та лікарень
12:55
0
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 ... 21
Показані 1-15 з 310
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.