Корейська компанія планує реалізувати значні інвестиційні проєкти в Україні

12:41
Корейська компанія  планує реалізувати значні інвестиційні  проєкти в Україні

На минулому тижні, відбулася зустріч заступниці Міністра економіки України Ірини Новікової з президентом корейської компанії Caris Co., Ltd. паном Ю Чеол. Про це повідомляє Буд інформ з посиланням на  МІністерство економіки України.

“Зацікавленість з боку інвесторів щодо нового механізму державної підтримки інвестиційних проєктів тільки зростає.  Зустріч з корейською компанією Caris тому підтвердження і означає, що Уряд рухається в правильному напрямку — назустріч інвестору”, — відмітила заступниця Міністра.

Компанія Caris, провідна інноваційна південнокорейська компанія, виробник пластикових дорожніх відбійників та іншої дорожньої інфраструктури, планує будівництво заводу в Україні, який вироблятиме екологічні дорожні відбійники з переробленого пластику.

“Маємо сподівання, що даний проєкт зможе скористатися новою державною підтримкою інвестиційних проєктів із значними інвестиціями, оскільки передбачає $60 мільйонів інвестицій та створення нових робочих місць. Для нас важливі інвестиційні проєкти, які враховують питання екології”, — відмітила заступниця Міністра.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.