Кропивницькому комунальному підприємтсву потрібні косарі

13:23
Кропивницькому комунальному підприємтсву  потрібні косарі

Працівники КП «Благоустрій» щодня займаються викошуванням трави та бур’янів у Кропивницькому. Про це повідомляє Буд інформ з посиланням на Кропивницьку міську раду. 

За його інформацією керівника підприємства Віктор Луценко, косарі «Благоустрою» обслуговують площу в понад 188 гектар. Викошувати траву вони почали ще в квітні. Тоді довели до ладу 3,6 гектар зелених зон Кропивницького. У травні обробили ще 43,5 гектар територій обласного центру.

— Ми працюємо щодня. Але цього року багато дощів і від вологи трава стає пружніша і міцніша, тому на викошування йде більше часу, — відзначив Віктор Луценко. – Щоб бригади косарів виходили працювати на території міста шість днів на тиждень, нам дуже потрібні додаткові працівники. Хочу закликати кропивничан звертатися до нас на підприємство і влаштовуватися на роботу косарями.

Окрім викошування бур’янів, КП «Благоустрій» активно займається озелененням Кропивницького. Щодня працівники підприємства створюють нові яскраві клумби, створюють затишні квіткові композиції. Але частина кропивничан не цінує цього і просто краде квіти з газонів. Сьогодні вночі на вході в Ковалівський парк із клумби знов вкрали майже половину саджанців елітних квітів.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.