У мікрорайоні Кропивницького обмежено газопостачання

15:41
У мікрорайоні Кропивницького обмежено газопостачання

У мікрорайоні Завадівка тривають ремонтні роботи на мережі газопостачання. Про це повідомляє Буд інформ з посиланням на Кропивницьку міську раду. 

— У зв’язку із заміною ділянки газопроводу середнього тиску по вулиці Мотокросній у Кропивницькому сьогодні, 01 червня, тимчасово припинено газопостачання окремих житлових будинків. Загалом – 318 абонентів, — розповів заступник Кропивницького міського голови Олександр Вергун. — Відновити подачу газу ВАТ “Кіровоградгаз” планує до обіду середи, 02 червня.

Тимчасові незручності відчують жителі вулиць: Володі Дубініна, Павла Луньова, Ковпака, Краснодонській, Красноярській, Кооперативній, Курчатова, Зоряній, Мотокросній з №1 по №47 (не парна сторона), та з №2 по № 46 (парна сторона), Інженерній з №2 по №8 (парна сторона) та з №1 по №9 (не парна сторона); та провулків: Ковпака, Краснодонського, Мотокросного, Абаканського.

, ,
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.