Благоустрій спортивного об'єкту

12:29
Благоустрій спортивного об'єкту

У мікрорайоні Кущівка міста Кропивницького розташована територія колишнього спортивно-оздоровчого комплексу. Після того, як на початку 90-х років припинило своє існування підприємство, якому належав даний об’єкт, спортивний комплекс було майже повністю знищено руками вандалів. А в теплу пору року ця територія добряче заростає бур'янами, тут накопичується багато сміття. Про це повідомляє Буд інформ з посиланням на Кропивницьку міську раду.

Працівники чотирьох комплексних дитячо-юнацьких спортивних шкіл Кропивницького у співпраці з управлінням молоді та спорту і головного управління житлово-комунального господарства міської ради привели до належного санітарного стану територію футбольного поля колишнього спортивного комплексу: викосили бур'яни, вирубали чагарники і прибрали сміття. А комунальники вивезли це все на міське сміттєзвалище.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.