Сконструйований перший сільськогосподарський робот який буде спалювати бур'яни лазером

16:00
Сконструйований перший сільськогосподарський робот який буде спалювати бур'яни лазером

За повідомленням новинного порталу xCost, світ побачив перший робо-трактор для сільського господарства, який оснащений лазерами, штучним інтелектом і дизельним двигуном для переміщення по полях.

Компанія Carbon Robotics пропонує робот, який буде в автоматичному режимі знищувати бур'яни серед польових культур. За годину роботи, штучний інтелект в парі з лазерними накінечниками зможе знищити до 100 тис.бур'янів. При цьому робот може працювати і вдень, і вночі без будь-яких нюансів. Мета розробки спрямована на зменшення кількості використання хімікатів у фермерському господарстві.

Принцип роботи робота полягає в тому, що на борту візка знаходитися кілька десятків камер з високою роздільною здатністю, які сканують ділянку, перед роботом і розпізнавають його, передають сигнал для використання лазерних променів. До слова, техніка обладнана 8 лазерами, кожен з яких має потужність в 150 Вт. При випалюванні бур'яну, промінь направляється в корінь рослини, що ефективно уповільнює його зростання і мінімізує ймовірність повторного проростання.

Так, робот не в силах вирішити проблему з бур'янами так якісно, як це роблять гербіциди і ручна робота людини. Але з урахуванням шкоди екології, лазерне видалення бур'янів має відмінні перспективи для поширення в фермерському господарстві.

Повністю автономний робот може обробити за добу ділянку розміром 8 гектар насаджень. Вага всієї конструкції робота становить 4300 кг.координати руху і визначення місця знаходження відбувається за допомогою GPS. За словами компанії-виробника, роботи які будуть зроблені в 2021 році вже всі розпродані, а ось передзамовлення на 2022 рік вже майже завершено.

Джерело – хай — тек новини xCost

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.