У Кропивницькому відремонтували міст

10:24
У Кропивницькому відремонтували міст

Капітальний ремонт мосту по вулиці Кропивницького в обласному центрі завершується.  Про це  повідомляє Буд інформ з посиланням на Кропивницька міська рада.

«На мосту не проводились ремонтні роботи майже 50 років. Починаючи з вересня минулого року, підрядники підняли прогонові будови та замінили опорні частини мосту. На змонтованій монолітній залізобетонній плиті улаштували новий комплекс мостового полотна. Проїжджу частину мосту відокремили бар’єрною огорожею, вздовж монолітних пішохідних тротуарів змонтували бордюри з гранітного каменю та встановили світлоповертальні елементи. Також підрядники облаштували сучасну єдину систему водовідводу, яка складається з двох нових водоочисних споруд на підходах до мосту, сепаратора нафтопродуктів та колектора піску», – уточнив Анатолій Зорькін.

Він додав, договірна ціна капітального ремонту склала 22,5 мільйона гривень.

Як повідомлялося раніше, цьогоріч ДП «Агентство місцевих автомобільних доріг» у Кіровоградській області запланувало виконання ремонтно-будівельних робіт на 32 нових об’єктах загальною протяжністю майже 67 км.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.