Реконструкція інженерних мереж є важливою частиною плану сучасного опалення Кропивницького

10:43
Реконструкція інженерних мереж є важливою частиною плану сучасного опалення Кропивницького

Міська влада Кропивницького впевнено рухається шляхом підготовки до створення сучасної схеми теплопостачання обласного центру. Про це повідомляє Буд інформ з посиланням на Кропивницьку міську раду. 

Одним з перших кроків у цьому напрямку є реконструкція інженерних мереж із заміною обладнання на енергоефективніше.

Зокрема, необхідність будівництва нової трансформаторної підстанції на території Новомиколаївки стала предметом детального обговорення  31 березня, під час робочої наради заступників міського голови Олександра Мосіна та Олександра Вергуна з представниками ВАТ “Кіровоградобленерго”.

— Ми плануємо зупинити роботу підстанції на Новомиколаївці, бо вона вже давно застаріла та неефективна. Наявні потужності морально і технологічно не відповідають викликам часу, адже були збудовані майже 70 років тому, — наголосив Олександр Вергун.

Через трансформаторну підстанцію, що перебуває на балансі КП “Теплоенергетик”, транзитом надходить електроживлення для всієї Новомиколаївки. У планах — перенесення електроліній зі старої підстанції, побудова нової та підключення до неї об’єктів мікрорайону. Міська влада планує отримати рекомендації від ПрАТ “Кіровоградобленерго” для врахування в роботі під час розроблення схеми теплозабезпечення міста.

— Нам необхідно звернутися до керівництва обленерго з перспективними планами реконструкції підстанції та перенесення електромереж, а також просити включити даний об’єкт до їхньої програм розвитку. Надалі потрібно розробити спільний алгоритм дій та прорахувати фінансування реконструкції, — зазначив Олександр Мосін.

За словами начальника Кіровоградського міського РЕМ “Кіровоградобленерго” Сергія Руденка, за останні роки значно зросло навантаження на електромережі міста внаслідок збільшення споживання електроенергії населенням.

— Люди почали масовіше користуватися електроопаленням. Це може призвести до розбалансування системи, аж до аварійного відключення всього мікрорайону Новомиколаївка. Щоб цього не сталося, необхідна реконструкція мереж із заміною обладнання, — підкреслив Сергій Руденко. — Технічної проблеми перепідключення немає, проте об'єм робіт у даному випадку є достатньо затратним. Тут не обійтися без залучення державних інвестицій.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.