Розпочинається сезон ремонту зупинок громадського транспорту у Кропивницькому

09:58
Розпочинається сезон ремонту зупинок громадського транспорту  у Кропивницькому

Ремонт зупинок громадського транспорту у Кропивницькому має розпочатися невідкладно. Таке завдання перед головним управлінням ЖКГ поставив міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради  29 березня. Про це повідомляє  Буд інформ з посиланням на Кропивницьку міську раду.

Повний реєстр зупинок міста вже створено, частину з них закріпили за комунальними службами, тож настав час розпочинати ремонти і облаштування. Однією з перших відновлять зупинку біля Центрального ринку. Торік її повністю оновили, але вже за кілька днів невстановлені вандали розібрали конструкцію. Слідчі за рік розслідування, так і не знайшли порушників.

— Чекати більше нічого, тому головне управління ЖКГ з виконавцем робіт встановіть вкрадене антивандальне скло, воно ж десь зберігається. Щоб зупинка набула нормального вигляду, — наголосив міський голова.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.