В Кропивницькому обвалилися бетонні плити житлового будинку

15:18
В Кропивницькому обвалилися бетонні плити житлового будинку

28.03.2021 мер міста, Райкович Андрій Павлович на власній сторінці у Фейсбук повідомив про наступне: " … В п’ятиповерхівці по вулиці Яновського 159 обвалилися бетонні плити перекриття даху в одному із під’їздів. Виявилось, що квартиру на останньому поверсі намагались реконструювати. Але, біда у тому, що ремонтники проігнорували всі будівельні норми і знесли, як кажуть, «несучу» стіну! Плити перекриття просто обвалилися". Повідомляє Буд інформ з посиланням на офіційну сторінку мера міста. 

«Будинок панельний. Щоб уникнути подальшої руйнації, перекриття між четвертим і п’ятим поверхами буде укріплене. Але далі у нас чимало роботи. Будівлю треба відновлювати. Спочатку проведемо експертизу, щоб встановити ступінь пошкоджень. Потім виготовимо робочий проєкт ремонту. Скоріш за все, відновлюватимемо дах за кошти резервного фонду міста – щоб оперативніше. Тим часом правоохоронці проведуть розслідування випадку.

На щастя в цій ситуації обійшлося без жертв. Але під’їзд, де трапилась аварія відключений від усіх комунікацій. Люди залишились без води, газу і світла.

Мешканців поки доведеться відселити з будинку. Якщо комусь немає куди переїхати, звертайтесь, ми організовуємо проживання в готелі «Турист»» — зазначив очильник. 

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.