Халатність у 264 тис. грн., на інженерку з Кіровоградщини складено обвинувачення

10:34
Халатність  у 264 тис. грн., на інженерку з Кіровоградщини складено обвинувачення

Кіровоградською обласною прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт відносно приватного-підприємця — інженера з технічного нагляду за фактом службової недбалості ( ч. 2 ст. 367 КК України). Про це повідомляє  Буд інформ з посиланням на Кіровоградську обласну  прокуратуру.

За даними слідства, обвинувачена будучи відповідальною за проведення технічного нагляду під час виконання робіт з капітального ремонту будівлі, водопровідної і каналізаційної мережі однієї із загальноосвітніх шкіл м. Мала Виска підписала акти виконаних робіт. На підставі актів приймання-передачі виконаної роботи з державного бюджету підряднику робіт перераховано бюджетні кошти. Як встановили слідчі, роботи по об’єкту були виконанні не в повному обсязі, в акти виконаних робіт внесені недостовірні дані – будівельні вироби та матеріали зазначені в актах не співпадають з фактичними, – закуплені та встановлені за нижчими цінами.

Внаслідок таких дій державному бюджету завдано збитки на суму 264 тис грн.

Досудове розслідування здійснювали слідчі відділення №1 Новоукраїнського районного ввідділу поліції ГУНП в Кіровоградській області.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.