Збудувати в Кропивницькому майданчик для дрифту? Непогана ідея!?

13:45
Збудувати в  Кропивницькому майданчик для дрифту? Непогана ідея!?

Петицію в єдиній системі електронних петицій зареєстрував Максим Ман.  Про це повідомляє  Буд інформ з посиланням на Суспільне.

На сайті місцевих електронних петицій ви можете підтримати даний проєкт ПІДТРИМАТИ ПЕТИЦІЮ. Назва петиції: «Створення території облаштованої для контрольованого заносу (дріфт)». Громада дріфтерів міста, звертається  з проханням виділити територію для облаштування під контрольований занос, аби зменшити кількість порушень ПДР у місті та не наражати на небезпеку оточуючих.

Станом на 19.02.2021 підтримали петицію 185 людей.  

Петицію зареєствовав 10 лютого Максим Ман за його словами, у Кропивницькому немає жодного майданчика для дрифту: ”Треба щось організовувати. Люди скаржаться, що хлопці дрифтують у місті, заважають спати, наражають на небезпеку. Тому я і вирішив написати петицію, щоб щось думали”.

Якщо петицію підпишуть 450 людей, її розглянуть на комісії Кропивницької міської ради. 

У місті більше ніж пів сотні дрифтерів – розповів кропивничанин Олександр Квятковський. Майданчик хочуть облаштувати на колишній злітній смузі у мікрорайоні Новомиколаївка в Кропивницькому: ”Потрібен трек для керованого заносу. Тому що виїжджати в місто і робити таке там, де їздять цивільні машини, ходять пішоходи – неприпустимо. Ми це розуміємо. Потрібен асфальт, де раніше були плити”.

Майданчики для дрифту є в інших містах є в інших містах таких як  Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Київ, Вінниця та ін.

То дрифт/дрифтінг це спорт?

Так це спорт, з моменту  коли дрифтери вирішили більше не  ганяти на вулицях і почали змагатися  на спеціально облаштованому майданчику. Таким чином, з'явилися  перші офіційні знамагання  з дрифту, які шалено наберали популярності і в один момент доросли до повноціного чемпіонату.  Доречі, найближчий чемпіонат з дріфтингу VFDD WINTER DRIFT відбудиться у Вінниці з 27-28 лютого. 

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.