Замість небезпечної недобудови - спортивний комплекс. Буде чи не буде? (Відео)

14:41
Замість небезпечної недобудови - спортивний комплекс. Буде чи не буде? (Відео)

У Кропивницькому недобудову хочуть перетворити на спортивний комплекс для дітей. Таку ідею має тренер з боротьби джиу-джитсу Євгеній Скирда. Недобудову в Ковалівському парку у забудовника забрав за борги банк. Про це повідомляє Буд інформ з посиланням на Суспільне

Будівлю у Ковалівському парку почали зводити 20 років тому. Вхід до неї відкритий. Місяць тому з другого поверху цієї недобудови випала 14-річна дівчина. З травмами голови та хребта її привезли в дитячу обласну лікарю, 2 лютого виписали.

Кропивничанин Євгеній Скирда, дізнавшись про цю ситуацію, вирішив знайти власника недобудови, щоб запропонувати зробити це місце безпечним. «Я живу в цьому районі з дитинства. Щодня ходжу на тренування і бачу, що тут відбувається. Збираються діти, тут притон для наркоманів і безпритульних. Нам вдалося зв'язатися з людиною, яка почала це все будувати, але, з його слів, він не має відношення до цієї будівлі».

Євген розповів, у цій недобудові хотіли б облаштувати спортивний комплекс. «Ми хочемо, щоб люди, які мають відношення до будівлі, зв'язались з нами для проведення перемовин. Ми взяли б цю будівлю в довгострокову оренду, у нас є можливості та інвестори. Тут можна було б проводити змагання для дітей».

Інспектор міського управління державно-архітектурного контролю Роман Лунгол сказав, зв'язатися з власником недобудови «Міжнародна концертна група» не вдалося. «Ми неодноразово зверталися до них письмово, але відповіді не отримали. Накладено обтяження на користування даним майном».

Власник фірми «Міжнародна концертна група» Юрій Соколов зареєстрований в Донецькій області. Ми намагались зв'язатись за вказаним контактним номером фірми на сервісі відкритих даних підприємців YouControl. Номер не обслуговується. Міжнародна концертна група у Кропивницькому зареєстрована по вулиці Кавалерійська,7. За вказаною адресою фірми немає.

Юрист Юрій Деркаченко вважає: будівлю у парку почали зводити незаконно. «Згідно публічної кадастрової карти земельна ділянка, на якій розташована недобудова 7,5 га, за цільовим призначення паркова зона. Для будівництва цієї недобудови земельна ділянка не виділялася. Чому виникла така ситуація? У 1990-2000 роках спочатку будували, сплачували штраф 17 гривень, а потім узаконювали. Наразі законодавством передбачено жорсткі санкції за незаконне будівництво, тому потрібно спочатку оформити земельну ділянку належним чином».

Юрист додає: нині банк володіє цеглою та матеріалами недобудови на суму 200 тисяч доларів. «Вирішити ситуацію зможе лише тристоронній договір між місцевою владою, потенційним інвестором, який зобов'яжеться збудувати будівлю та банком, який є власником недобудованого будівництва. Воно не введене в експлуатацію. Іншого виходу я не бачу», — сказав Юрій Деркаченко.

Євгеній Скрида каже: облашувати спортивний комплекс тут можна за три роки .

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.