​На найбільшій ТЕС в Україні сталася аварія (Відео)

01:06
​На найбільшій ТЕС в Україні сталася аварія (Відео)

Починаючи приблизно з 19-30 в соціальних мережах почали ширитися коментарі, запитання, паніка, що ж відбувається в місті Енергодар Запорізької області? Люди скаржилися на відключення світла та водопостачання, також на перенавантаження мобільного зв’язку. Місцеві чули сильний гул. Бачили як мчать пожежні машини. Пізніше стало відомо, що сталася аварія на найбільшій в Україні ТЕС «Луч».  Про це повідомляє Буд інформ

Міський голова Енергодару прокоментував подію на власній сторінці у Фейсбук. Дійсно аварія виникла на ТЕС. «Всі блоки теплової електростанції сіли «на нуль» — зазначив очільник Енергодару Дмитро Орлов.

Що стало причиною аварії  остаточно не відомо.

Станом на 22-30 міський голова Енергодару звернувся до містян на власній сторінці у Фейсбук, аби заспокоїти та пояснити ситуацію.

«Шановні мешканціЕнергодара. Розумію, якій резонанс викликало відключення електропостачання в місті. Впершу чергу хочу запевнити: приводів для паніки немає! Жодних евакуацій, про які вже пишуть нісенітниці в соціальних мережах! Так, сталася аварія, внаслідок чого місто лишилося без світла. Як повідомила нам ЗаТЕС ДТЕК, в 19.30 відключився трансформато рАТ-2 згрупою АТ-1,2 дифзахистом. «Вибило» блок№2, потім блок№3 — від втрати власних потреб. Причина відключення блока№4 ще з’ясовується. В ціломуж причини аварії наЗаТЕС – це привід для серйозного розслідування й аналізу фахових інстанцій. Але ситуація вже повністю стабілізована та підконтролем!

Ще раз підкреслюю: Запорізька АЕС працює які працювала, жодних позаштатних ситуацій!.. Тому прошу не породжувати чуток!

Щодо ситуації вмісті. Внаслідок аварії без електропостачання залишилися одразу всі підстанції. Підстанції «Луч» та «Водозабір» поновили роботу за півгодини. Підстанцію «Райдуга» запустили пізніше. Для цього довелося робити аварійне перепіключення підстанції. Зараз майже 100 відсотків житлового фонду – зі світлом. Відновлено електропостачання на очисних спорудах, ведеться відновлення водопостачання. Роботи тривають»- зазначив Дмитро Орлов.

Тип часом люди досі скаржаться на їдкий дим ірекомендують щільно позачиняти вікна.

Screenshot повідомляння із однієї з спільнот Енергодару. 

Відео з місця подій джерело сторінка YouTube  Gone With The Wind.

Відео з місця подій джерело сторінка YouTube  Факти ICTV 

Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.