У Кропивницькому почалися підготовки до реконструкції системи теплопостачання міста

17:22
У Кропивницькому почалися підготовки до реконструкції системи теплопостачання міста

Міська влада Кропивницького розпочала раунд практичних кроків з підготовки до створення сучасної схеми теплопостачання обласного центру. Про це повідомив міський голова Кропивницького Андрій Райкович під час апаратної наради, сьогодні, 25 січня. Про це повідомляє  Буд інформ з посиланням на Кропивницьку міську раду. 

За інформацією очільника міста, відповідний меморандум про співпрацю з програмою USAID вже підписано та проведено першу online нараду з виконавцями проєкту USAID ESP “Енергетична безпека”. Міський голова звернувся до керівника проєкту з пропозицією максимально прискорити усі організаційні роботи, щоб вже у поточному році вийти на проєкт схеми теплопостачання.

— Важливо, що місто в реалізації цього проєкту працюватиме також із відповідними департаментами Міністерства розвитку громад і територій України, Міненерго, НКРЕ КП, а також профільним комітетом Верховної Ради, — наголосив Андрій Райкович. – До речі, Кропивницький став першим, пілотним учасником такого міжнародного проєкту.

Вже у вівторок, 26 січня, міський голова візьме участь у другій online нараді, присвяченій відпрацюванню технологічних і технічних складових проєкту. Для учасників від Кропивницького буде проведений спеціальний навчальний семінар із застосування моделі багатофакторного підходу до оцінки інвестиційних проектів теплових мереж, семінар, а після нього розпочнеться безпосередня практична проєктна діяльність фахівців USAID в обласному центрі. Паралельно проводитиметься великий обсяг аналітичного тестування стану теплогенеруючого підприємства і його інженерних мереж в багатьох напрямках.

— Моє завдання профільним заступникам міського голови, керівництву головного управління ЖКГ, КП “Теплоенергетик” спільно із департаментом з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій щоденно співпрацювати з представниками USAID і надавати їм усю необхідну інформацію, — поставив завдання Андрій Райкович. – Чим швидше ми ї отримаємо схему теплопостачання, тим швидше розпочнемо пошук інвестора чи капіталу для втілення в життя цього масштабного проєкту. Від економічного блоку міської ради з USAID комуні кують Тетяна Ломова, Ніна Рахуба і Михайло Бєжан. Треба віддати фахівцям належне за активну, якісну і оперативну роботу. Але далі її буде ще більше.

У той же час, інформація про поточну ситуацію з теплопостачанням по всіх галузевих об'єктах Кропивницького, у разі потреби, має надходити фахово і вчасно, попередив Андрій Райкович усіх керівників виконавчих органів міської ради.

Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.