Швейцарці інвестують будівництво переробного комплексу на Черкащині

13:55
Швейцарці інвестують будівництво переробного комплексу на Черкащині

Швейцарський виробник багатофункціональних рослинних установок та переробник сільськогосподарської продукції зацікавилася пропозиціями Олександра Саєнка, міського голови Звенигородки, щодо будівництва в місті високоефективного виробничого об'єкту», — повідомляє  Буд інформ з посиланням на Аgroday.com.ua.

Попередні підрахунки засвідчили, що сировинна база регіону повністю відповідає запитам майбутнього переробного підприємства. Таким чином, вже наприкінці жовтня нинішнього року міська рада вийшла на фінальну стадію із залучення міжнародних інвестицій у розмірі €32 млн на будівництво комплексу з переробки сільськогосподарської продукції.

«В комплекс входитимуть млин, потужністю 300 тонн за добу, елеватор, потужністю 40 тис. тонн, комбікормовий завод та завод з виготовлення олії рослинної, потужністю відповідно 250 та 400 тонн за добу», — додав Саєнко.За його словами, функціонування таких виробничих потужностей дозволить певною мірою вирішити проблему безробіття. Згідно проекту, орієнтовна кількість робочих місць становитиме від 180 до 220.«Під майбутній переробний комплекс виділена необхідна земельна ділянка при в'їзді до Звенигородки з черкаського напрямку. А відповідні будівельні роботи мають розпочатися вже з наступної весни», — підкреслив чиновник.

Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.