Ще тривають ремонтні роботи на Кропивницькому мосту, споруда має бути надійною та безпечною

18:07
Ще тривають ремонтні роботи на Кропивницькому мосту, споруда має бути надійною та безпечною

В обласному центрі триває реконструкція шляхопроводу по вулиці Кропивницького, про це повідомляє  Буд інформ з посиланням на Кропивницьку міську раду. Міський голова Андрій Райкович проінспектував хід та якість виконання ремонтних робіт на важливій ділянці однієї із найжвавіших транспортних магістралей міста.

Капітальний ремонт споруди, яка перебувала в аварійному стані, почали в середині вересня. А вже 27 грудня, виконавши основну масу робіт, будівельники відкрили мостом рух для транспорту.

На шляхопроводі влаштували дорожнє полотно, проте будівельники виконали ще не весь обсяг робіт: продовжується прокладання інженерних комунікацій, облаштовування зливової каналізації, асфальтування тротуарів для пішоходів. На черзі також укріплення підвалин мосту, але на організацію руху транспорту всі ці роботи не впливатимуть.

Після обстеження мосту міський голова  висловив низку застережень, які необхідно взяти до уваги і виправити до остаточного завершення ремонтних робіт.

Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.