На Дніпропетровщині запустили 5-ти мегаватну сонячну станцію з двосторонніми модулями

18:15
На Дніпропетровщині запустили 5-ти мегаватну сонячну станцію з двосторонніми модулями

У селищі міського типу Межова ввели в експлуатацію нову сонячну електростанцію потужністю 5,25 МВт. Проєкт реалізувала українська компанія «СоларФілд-1», передає Буд інформ з посиланням на Дніпроград

СЕС спроєктована за інноваційною технологією панелей двостороннього модуля. На 10 гектарах встановлено близько 24 тисяч сонячних панелей.

Вартість сонячної електростанції склала близько 120 млн гривень.

Згідно з меморандумом підписаним між Межівською об'єднаною територіальною громадою та компанією «Соларфілд –1», у наступні кілька років на території громади планується побудувати ще чотири сонячних електростанцій.

«Реалізація проєктів у партнерстві з «Соларфілд -1» дозволить місцевому бюджету отримувати близько 9 млн гривень у вигляді податку з доходів фізичних осіб з дивідендів», — пояснює селищний голова Володимир Зражевський.

Згідно з даними Єдиного держреєстру юросіб і фізосіб-підприємців, засновником ТОВ «Соларфілд — 1» є Олександр Запишний, ТОВ «Легат Стандарт», а також АТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний Фонд „Квантум“. Олександр Запишний також є власником компанії „ЕРС-Інжиніринг“, яка виступила підрядником проєкту у смт Межова.

Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.