Сучасний навчально-практичний центр для електрозварників запрацював на Кіровоградщині

17:33
Сучасний навчально-практичний центр для електрозварників  запрацював на Кіровоградщині

Сучасний науково-практичний центр відкрили  в Олександрійському професійному ліцеї. У ньому проводитимуть практичні заняття для учнів, які опановують професію «Електрозварник ручного зварювання», зазначила заступниця голови облдержадміністрації Світлана Лобанова. Про це повідомляє Буд інформ з посиланням на Кіровоградську обласну державну адміністрацію. 

«Це другий такий сучасний центр в області за напрямком зварювальних робіт. Відтак бачимо, що є попит на таку робітничу професію», – зауважила заступниця голови ОДА Світлана Лобанова.

У центрі можна здобути спеціальність слюсаря-ремонтника, електрозварника ручного зварювання, слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів, електрозварника ручного зварювання.

«Центр стане взірцем для інших освітніх закладів професійно-технічної освіти. На новому сучасному обладнанні здобуватимуть професійні вміння учні ліцею, зможуть стажуватися, підвищувати кваліфікацію майстри виробничого навчання, проходити перепідготовку, підвищення кваліфікації, робітники підприємств регіону», – додала Світлана Лобанова.

Облаштування центру обійшлося в 2,8 мільйона гривень – 1,6 мільйона виділила держава, 1,2 мільйона скерував обласний бюджет.

У центрі створені приміщення лабораторії та клас для проведення вступного інструктажу. Там – 15 сучасних зварювальних апаратів, 15 столів зварювальника, тренажер зварювальника, апарат плазмового різання, портативна ручна кромкофрезерна машина, електроінструменти та інше.

Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.