Жорсткий контроль за дотриманням правил благоустрою користувачами земельних ділянок у Кропивницькому

12:42
Жорсткий контроль за дотриманням правил благоустрою користувачами земельних ділянок у Кропивницькому

Організація ефективної боротьби з амброзією на території Кропивницького залишається актуальним і важливим завданням для міської влади. На цьому наголосив заступник начальника міської спецінспекції Олександр Брюховецький. Про це повідомляєБуд інформ з посилання на Кропивницьку міську раду. 

— Під час засідання робочої групи по координації проведення робіт зі знищення амброзії було прийнято рішення скласти чіткий і актуальний список територій, власники яких порушують правила благоустрою міста, — зазначив Олександр Брюховецький. – Попереджаю усіх власників і орендарів земельних ділянок в обласному центрі – ми це завдання виконуємо. Складені списки ми передаємо в управління земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, а також на розгляд профільної депутатської комісії для адекватного реагування на недобросовісне господарювання. Це нормально, коли міська рада підтримує відповідальних орендаторів, адже це сприяє розвитку території, створенню робочих місць, додатковим надходженням у бюджет. А нерадивим господарям, які не справляються із взятими на себе зобов’язаннями, необхідно казати: – «До побачення!».

Використання жорсткіших методів боротьби із порушниками правил благоустрою підтримав міський голова Андрій Райкович.

— Земельні ділянки у користування приватним підприємцям надавались з огляду на певні плани розвитку територій і відповідні зобов’язання щодо їх утримання, — зауважив Андрій Райкович. — Проте, якщо ділянка не утримується належним чином, ми повинні вимагати від власника чи орендаря привести ввірену йому територію у належний стан. За відсутності реагування з боку підприємця, міська рада звертатиметься до суду щодо розірвання договорів оренди чи повернення земельних ділянок до комунальної власності. 

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.