Німецька студія архітектурної практики отримала міжнародну архітектурну премію OBEL AWARD 2020 за роботу над будівлею Anandaloy.
Будівля створення для сільської місцевості з девізом «архітектура — це інструмент покращення життя». В якості будівельників виступили самі жителі селища, вони будували споруду з використанням грязі та бамбука, дивлячись на фото важко повірити, що таку красу мождна зробити з багнюки.
Будівля це «серце» селища, громадський центр для людей з обмеженими можливостями, робоче місце для виробництва текстилю. Відвідують центр від малечі до людей похилого віку. Даний проєкт сміливо можна назвати соціальним, адже одним із головних завдань стояло впровадити інклюзію, адже в Бангладеші життя людини з інвалідністю набагато важче, ніж в більш розвинутих країнах світу. Серед соціальних аспектів, можна також виділити, що споруда має «кабінети», які боряться та розширюють права жінок, є фахівці, що протидіють міграції з селища в місто, та «перехід» міста на територію селища.
Назва проєкту «Анандалой» означає «Місце глибокої радості» на місцевому бенгальському діалекті.
«Я хочу передати цією будівлею, щоб не слідувати типовому стандартному шаблону, є багато нестандартної краси», — сказала Анна Херінгер.
«… будівля танцює, і танці з нею — це пандус, який слідує за нею навколо. Цей пандус є важливим, оскільки він є символом включення. Це єдина рампа в районі, і, як найпоширеніша річ у будівлі, вона викликає багато питань. Таким чином, сама архітектура підвищує усвідомлення важливості включення всіх».
Місцеві жителі будь-якого віку та статі, включаючи людей з обмеженими можливостями, побудували Анандалой за допомогою техніки без опалубки, що називається качаном. Бамбук, придбаний у місцевих фермерів, також використовувався для конструктивних компонентів та фасаду, що має віденський візерунок ткацтва, який обрали робітники. Будівля повністю працює на сонячній енергії.