Більше 2 млн грн. зарплати заборгували працівникам заводу на Кіровоградщині

12:15
Більше 2 млн грн. зарплати заборгували працівникам заводу на Кіровоградщині

Сайт Олександрійської міськради поділився інформацією про те, що місцевий завод «Автоштамп», що спеціалізується на машино будівництві, заборгував зарплатню своїм працівникам на суму більше ніж 2 мільйони гривень. Крім того, сума 2,5 млн грн. – це борг заводу за оренду землі.

Степан Цапюк, голова міської ради Олександрії під час виконкому повідомив присутнім, що про ситуацію на підприємстві розповідають його ж працівники і просять втрутитися в ситуацію, а саме допомогти із зарплатнею, що заборгована. Працівники заводу повідомили міськраді, що власник заводу залишив без життєзабезпечення більше 70 працівників.

Міський голова зустрічався з керівником підприємства і вже надав звернення у податкову інспекцію та державному інспектору з праці. Степан Цапюк попросив про перевірку підприємства. У результаті проведених заходів буде направлено лист до прокуратури з проханням відкрити кримінальну справу.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.