Ремонтувати й утримувати автошляхи на Кіровоградщині у поточному році планують за 860 млн грн.

13:15
Ремонтувати й утримувати автошляхи на Кіровоградщині у поточному році планують за 860 млн грн.

Місцеві органи влади вносили пропозиції щодо об’єктів, які потребують першочергових витрат. Цей перелік затверджено і погоджено з Укравтодором. Також документ направили на погодження до Комітету Верховної Рaди Укрaїни з питaнь бюджету. Про це повідомили у Кіровоградській ОДА.

Перелік містить 75 об’єктів, де 66 потребують поточного ремонту середнього рівня для доріг місцевого значення, а також 9 доріг комунальних об’єктів.

Вадим Коюденко, начальник служби автодоріг в області, повідомив, що у 2019-му році для ремонту доріг державного значення на Кіровоградщині передбачено 860 млн. грн… З цієї суми 500 млн. грн. витратяться на ремонт траси Кропивницький-Миколаїв на території нашої області. Крім того, ремонт буде на трасах М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знaм’янкa в рaйоні селa П’ятихaтки та Полтaвa – Олексaндрія.

Також чиновник зазначив, що минулого року ремонт був розрахований за сумою 284 млн. грн., що була значно меншою. Тому цього року ремонт планується завершити.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.