Багаторівневі паркінги рекомендують нові будівельні норми

15:45
Багаторівневі паркінги рекомендують нові будівельні норми

Інформаційний бюлетень №2/2019 від 28.02.2019 публікує нові ДБН, що стосуються проектування будівель громадського користування. Назва документу: Інформаційному бюлетені №2/2019 від 28.02.2019. про це повідомляє сайт УНН.

Документ почне свою дію з 1 червня 2019-го року. Тепер можна буде вбудовувати та прибудовувати автостоянки підземні в громадських будівлях до 5 поверхів. Також можливе будівництво автоматизованих підземних автостоянок до 9 поверхів.

Лев парцхаладзе розповів, що зараз паркінги будуються переважно одно рівневі, тому що чинних вимог щодо будівництва багаторівневих споруд немає. За словами заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, для європейських країн багаторівневі паркінги стали норамою.

Чиновник вважає, що таке вирішення проблеми економії місця дозволить очистити вулиці від хаотичного розташування авто, які тепер будуть на мінімальній території.

Умовна висота дозволених парковок нового зразка дозволяється до 50 м. Для цього варто при проектуванні зважати на Рекомендації щодо забезпечення протипожежного захисту підземних автостоянок до 5 поверхів, автоматизованих автостоянок – до 9 поверхів. Для повноцінного функціонування об’єктів важливо забезпечити їх підйомниками чи ліфтами. Виїзди мусять бути подалі від вікон житлового будинку та приміщень громадських. Якщо у них перебування людей постійне. Це ж стосується і шкіл, садочків, лікарень, інтернатів.

Щодо вентиляційних шахт, то вони у підземних автостоянках повинні бути передбаченими вимогами ВСН «Підприємства з обслуговування автомобілів» і ДБН «Автостоянки і гаражі для легкових автомобілів».

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.