Через обвал даху школи діти будуть навчатися в іншому закладі

16:15
Через обвал даху школи діти будуть навчатися в іншому закладі

У Голованівському районі, село Ємилівка, провалився дах школи. Відтепер навчання дітей молодшого та старшого шкільного віку буде відбуватися в опорній школі району, їх возитимуть автобусом. Про це розповіла каналу «Кіровоград» Лідія Шатна, заступниця начальника обласного управління освіти.

Кількість дітей, які навчатимуться на новому місці – 10. Дошкільнят будуть возити шкільним автобусом у Ємилове-2 за 4 кілометри, до ДНЗ. Усі ці дії погоджено з батьками.

Все почалося зі звернення до відділення місцевої поліції про те, що в одноповерховій будівлі школи та дитячого садочка зруйновано дах. Під час обвалу у приміщенні знаходилися діти – 18, у віці з трьох до восьми років, та дорослі — 10. Постраждалих немає. Що стало причиною інциденту поки що невідомо, її з’ясовують спеціалісти. На місці події працюють поліцейські та рятувальники.

Відомо також, що будівлю зведено у 1939 році.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.