Чому прийнято зміни до бюджету області

16:12
Чому прийнято зміни до бюджету області

Сьогодні, 28 січня, під час сесії в обласній раді кіровоградщини було затверджено зміни до бюджету області. Про це повідомляє «Точка доступу».

Спочатку депутати сперечалися про те, чи законною буде процедура внесення змін до бюджету області. Справа в тому, що бюджетна комісія не підтримувала такого рішення. Десятки млн… грн… освітньої субвенції надійшли до ОДА в самому кінці минулого року. Оскільки комісія з бюджету не мала змоги розглянути це питання досі, було прийнято рішення зробити відповідні дії під час засідання сесії.

У результаті голосування 39 депутатів «за» змінили рішення 598, що приймалося у кінці 2018 року, 11 грудня.

Відтепер доходи спеціального фонду зменшено на суму 756 з половиною тис. грн., а доходи фонду загального – на 141 тис. грн. Тепер доходи бюджету Кіровоградської області зменшено на 615 тис. грн. разом.

Надання кредитів зросте на суму майже 489 тис. грн., це стосується спеціального фонду. Обсяги видатків бюджету збільшаться на 258 з половиною млн. грн.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.