Скільки коштують квартири у Кропивницькому: розповідають ріелтори

12:04
Скільки коштують квартири у Кропивницькому: розповідають ріелтори

25 тис. $ — саме такою є ціна квартир у Кропивницькому за середнім показником. Про це йдеться на порталі DOZOR.

Останні пів року показали тенденцію: покупців цікавлять «однушки» та двокімнатне житло у старих будинках. Популярність пояснює ріелтор Оксана Гашенко, каже, що саме ціна приваблює покупців. Особливо часто описаний варіант розглядається у випадках, коли батьки обирають квадратні метри для дітей. Січень, за словами спеціаліста, найчастіше показував цінову політику в районі 30 тис. $.

Особливо у тренді мікрорайони міста, що знаходяться найближче до центру, до закладів освітнього напрямку, робочих місць. Вулиця Преображенська – найчастіше розглядається як достойний варіант. Дендропарк також популярний, а разом із ним вулиці Пацаєва, Волкова та Бєляєва. Найбільше запитують про поверхи: перший, останній. Такі дані вдалося виокремити завдяки Юрію Голубєву (агентство «Антар-нерухомість»).

Якщо розглядати віддалені мікрорайони міста, то у будинках старого зразка «однушка» коштує 16 тис. $. Центральна частина міста дає закрутку до 20 тис. $. 2-кімнатний варіант у центрі коштує з 24 тис.$, а райони, що знаходяться далеко від центру – починаючи з 18 тис. $. Якщо мова йде про три кімнати, то вони у центрі коштують 30 тис. $, а подалі – починаючи з 27 тис. $.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.