Вулиця Дворцова майже перейменована

12:03
Вулиця Дворцова майже перейменована

Під час проведення публічної консультації з ініціативи міськради обласного центру було встановлено, що 60 відсотків громадян, які взяли участь у заході, вважають, що назва Дворцової мусить змінитися. Новину повідомляє «Точка доступу».

«Задай курс владі» — це проект, у ррамках якого й відбулася третя публічна консультація. Жителів Кропивницького опитували протягом періоду з 18 до 28 грудня. Громадянам було запропоновано орієнтовні відповіді на питання, чи треба перейменовувати Дворцову вулицю:

  • Ні, «Дворцова» має лишитися;
  • Так, «Театральна»;
  • Так, «Мистецька».

Отож, у результаті виявилося, що:

  • 155 кропивничан, 44%, хочуть, аби перейменували на «Театральну»;
  • 143 або 40 % — за «Дворцову»;
  • 57 або 16 % вважають, що варто змінити на «Мистецьку».

Голосування відбувалося на онлайн-ресурсі «Ваша думка» або через надсилання sms і на порталі міськради.

Анатолій Стоян, представник «Активної громади Кіровоградщини», пояснив, як усе відбувалося. Результат опитування, що проводилося публічно, переданий у міськраду.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.