Від Кропивницького до Миколаєва – за новою бетонці

12:01
Від Кропивницького до Миколаєва – за новою бетонці

Стало відомо, що між Кропивницьким і Миколаєвом будуть будувати бетонну дорогу у новому, 2019-му році. Крім того, дорогу Миколаїв-Дніпро добудують. Про це повідомляє «LANDLОRD».

Тепер планується, що фури з зерном будуть зважуватися новим способом: з використанням WIM-системи. Це стане гарантією збереження покриття.

Н-14 і Н-11, тобто дороги між Миколаєвом і Кропивницьким і Миколаєвом-Дніпром, названі начальником Укравтодору «місцем, де колись була дорога». На цих відрізках ще торік почали ремонт. У новому році будівництво та ремонт прийдуть на завершальний етап.

Володимир Омелян, міністр інфраструктури розповів, що люди більше всього скаржаться на дороги в південній частині країни. Вони руйнуються через те, що фури везуть занадто багато вантажів, прямуючи в порти.

У новому році на дорогах України стоятимуть нові системи перевірки кількості вантажу в машинах: WIM-системи. У кого вантаж буде перевищувати норму, той сплатить штраф і відправиться на спецмайданчик для розвантаження.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.