Постачальники газу та електроенергії в області: робота в новому році

12:01
Постачальники газу та електроенергії в області: робота в новому році

Сергій Коваленко, голова ОДА, очолив нараду з структурними підрозділами ОДА, райдержадміністрацій, ВІДГ та виконкомів міськрад. Воно відбулося онлайн. Проблеми, які потрібно було обговорити, — це постачання газу і електроенергії в області. Про все інформацією поділився сайт «Факел».Було обумовлено, що електроенергією тепер завідує замість «Кіровоградобленерго» «Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія». Але перша компанія все ж не пішла зовсім, а буде працювати в сфері розподілу електроенергії. Тому саме з «Кіровоградобленерго» було розраховуватися за поставку електрики людям наприкінці 2018-го року, а з початком 2019-го вже варто оплачувати другої компанії. Тепер єдиний бланк рахунку для людей буде складатися з вартості електроенергії і транспортування її. Нові тарифи вже розміщені на сайті компанії.

До того ж новиною. Стало, що до «Кіровоградській обласній енергопостачальній компанії» приєднаються жителі Власівки та Знам'янки, Світловодського району. Про все розповідав директор компанії Олег Валентій.

Що стосується газу, то «Нафтогаз України» стала постачальником природного газу на території Кіровоградської області з листопада 2018-го року. З того часу ціна за 1 кубометр складає 8,55 грн. У найближчому майбутньому, за словами чиновників, підняття цін більше не передбачається. Для людей, що користуються послугами постачальника нічого не змінилося в організаційних питаннях. Тільки додався телефон гарячої лінії: 0 800 215 515. Про це розповів Сергій Дробко, заступник директора філії.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.