Скільки відремонтовано доріг в області за 2018-й рік?

11:56
Скільки відремонтовано доріг в області за 2018-й рік?

Ремонт доріг у Кіровоградській області в нинішній році варто поставити на контроль. Підраховано, що їх фінансування за 2018-й рік було оцінено в 700 млн. грн. Ця сума більше, ніж за 2017-й рік на 11%. Про це інформує «Голос України».

Звичайно, інфляція… Але в результаті до кінця 2018-го року повинно бути здано майже 57 км відремонтованих об'єктів в експлуатацію. 6, 4 км доріг побудували, і вони теж здаються.

Вадим Каюденко, начальник Служби автодоріг у Кіровоградській області, підкреслив, що в рамках експерименту щодо фінансового забезпечення розвитку автодоріг області проведені роботи на суму 5,8 млн. грн. Їх витратили на об'їзну дорогу в Знам'янці, а також на відрізках доріг: «Новомиргород – Велика Виска», «Знам'янка янка – Подорожнє».

18, 1 млн. грн. призначено також для будівництва об'їзної під Знаменкой. Це субвенція з обласного бюджету. Тепер транзитний транспорт може об'їжджати центр міста. На цю дорогу загалом витрачено 141, 3 млн. грн.

На 2018-й рік в планах було отремотировать дорогу М-043 «Миколаїв — Кропивницький — Олександрівка» і почати роботу на ділянці М-22 «Олександрія — Полтава». Всі плани навіть перевиконано. М-04 «Знам'янка янка — Луганськ — Ізварине» відремонтована на двох відрізках шляху, а М-22 «Олександрія — Полтава» — на одній ділянці.

Крім того, було витрачено 21 млн. грн. на збереження доріг від руйнування.

100 км доріг місцевого значення також відремонтували в області, за рахунок субвенції з держбюджету. Сума для 2018-го року дорівнює більш ніж 381-му млн. грн.

У населених пунктах проведено ремонт на 10 комунальних об'єктах, і на 88 дорогах місцевого значення. Сьогодні роботи вважаються завершеними на 72 дорогах.

Робіт проводиться багато, і серед результатів не завжди тільки приємні. Фінансовий ресурс не може втриматися на місці без зайвих розтрат за рахунок того, що багато доріг, яким потрібен ремонт, навіть із списку рекомендованих. З них потрібно вибирати невелике число для забезпечення ефективного результату.

Крім того, максимально вигідний економічний результат важко досягти, тому що на ринку подібних послуг не багато компаній, до яких можна звернутися.

Тепер інформація на засипку: в Кіровоградській області скасували близько 20-ти транзитних рейсів, що курсують у різних напрямках не лише по Україні, але й за кордон. Чи Не пов'язано це з тим, в якому стані знаходяться зараз дороги, до яких не дійшла черга?

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.