Збірний дім тепер можна побудувати в два рази швидше

11:54
Збірний дім тепер можна побудувати в два рази швидше

SySHaus, бразильська компанія, співпрацюючи з українським архітектором на ім'я Артур Касас, створили проектування цікавого будинку. Справа в тому, що цю будову вдвічі швидше можна зібрати та розібрати, ніж звичайну розбірну конструкцію.

Час економиться завдяки одній маленькій хитрості: складові частини будинку створюються заздалегідь, до того, як будинок починають збирати. Матеріал, з якого все складається, — переробка. Це може бути МДФ або алюміній, наприклад.

За розрахунком часу частини будинку виробляють за 3 місяці, а з'єднують їх при будівництві ще 3 місяці, разом виходить 6.

Ця споруда вигідна, тому що може утилізувати воду. Дощова вода може збиратися з допомогою спеціальної системи. Біоустановка, розміщена в стінах будівлі, здатна переробити відходи органічного характеру в газ. А він, у свою чергу, використовується для опалення або кухні.

Великим плюсом для будинку є факт, що на його даху встановлюються сонячні панелі. Тобто будинок можна назвати «розумним», бо він ще й електроенергією сам себе забезпечує.

Всі інші «примочки» можна встановлювати і регулювати самостійно. Наприклад: тепла підлога, кондиціонер повітря, навіть замки в будинку можуть управлятися дистанційно.

Вартість проекту – приблизно $ від 1,5 до 3 тисяч.

Створення інших моделей будинків планується в наступному 2019-му році.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.