Y-House з басейном на даху. Хто придумав таке диво?

11:53
Y-House з басейном на даху. Хто придумав таке диво?

Голландська фірма MVRDV, що спеціалізується на архітектурних тонкощах, вже давно працює з незвичайними формами будівель. Але останні новини змушують завмирати, щоб оцінити шедевр.

Y-House – так назвали новий будинок, у якого дуже вузький низ, і широкий верх. Він ще тільки в концепції, але планується використовуватися в якості дачі під Тайванем.

Будова нагадує келих і літеру Y з гострими кутами, а всередині – вода. І це не жарт, тому що вгорі, як у справжній склянці, знаходиться вода в басейні. По конструкції він знаходиться прямо на даху. Завдяки цьому біля підніжжя будинку звільнилася купа місця, за словами засновника фірми MVRDV Віні Маасу.

Будинок складається з гостьової кімнати, їдальні, трьох спалень, басейну і гардеробної. Площа всієї будівлі загалом має 330 кв. м. Поверхів всього три, між ними бігає ліфт, але піднятися можна також і по сходах.

Вікна будинку круглі, розмір у всіх різний, і це гарантує попадання всередину прямого сонячного світла в достатній кількості.

Дизайнери працювали разом з KAI Architects, компанією, що займається будівництвом.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.