Хочется погулять по Національному природному парку «Чорноліський»

11:51
Хочется погулять по Національному природному парку «Чорноліський»

За інформацією видавництва «Кіровоградська правда», у нашій області хочуть створити Національний природний парк «Чорноліський». Його площа буде в Олександрівському та Знам'янському районах.

На сьогоднішній день (17-е грудня) за інформацією департаменту екології та природних ресурсів ОДА, а саме директора Олександра Ковтунова, в ОДА надійшов лист, в якому йде мова про погодження клопотання Кропивницького відділу географічного товариства про створення Національного парку «Чорноліський». На цей момент справи йдуть так: проведена маса засідань обласної адміністрації для вирішення супутніх питань. Департамент створює робочу групу для їх вирішення. Через методичних рекомендацій щодо розробки проектів про створення природного об'єкта, цим в основному буде займатися Міністерство екології країни. І департамент на цей момент передав всі необхідні документи в Міністерство. Будемо чекати результату.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.